Obecnie 293 forumowiczów jest online
Obecnie 293 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Analytics nie działa

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Dzień dobry, 

Zmieniałem serwer swojego bloga. Postanowiłem go zrobić od nowa, bo nie byłem do końca zadowolony z tego co wyszło graficznie Emotikon: Szczęśliwy

Jednak po całej operacji, zainstalowania wszystkiego co potrzeba, pojawił się mały problem. Wtyczka na Wordpressie z której korzystam, czyli Google Analytics by MonsterInsights. Nie pokazuję absolutnie żadnego ruchu. A jestem przekonany, że takowy istnieje. Facebookowy fanpage informuję mnie o tym kiedy ktoś kliknie w link prowadzący do mojego bloga... 

Adres bloga: http://okiemkierowcy.pl/ 

Jak temu zaradzić? Statystyki są mi całkiem potrzebne... 

Pozdrawiam! Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Google Analytics nie działa

Najlepszy Współtwórca
Widze ze sa wpiete dwa kody Google Analytics, a nie jeden. To bym zmienil. Dane powinny sie pojawic do 24h jesli to swieze konto GA. Jesli to stare konto GA to sprawdzilbym czy na poziomie widoku danych znajduja sie filtry. Jesli znajduja sie filtry to trzeba je dostosowac wzgledem nowego hosta.

Nowicjusz ✭

To jest konto, które było podpięte pod poprzedni hosting. Jeśli korzystam z Wordpressa to wystarczy, że usunę jedną z wtyczek? W jaki sposób dostosować filtry? 

Profesjonalista ✭ ✭
Usuń 1 wtyczkę i albo zrób nowe konto Analytics (i wówczas nałóż nowe filtry), albo zrób to na starym usuwając stare i nakładając nowe.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz