Obecnie 226 forumowiczów jest online
Obecnie 226 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Analytics nie działa

Nowicjusz ✭

Witam, połączyłam konto Google Analytics z moim blogiem www.wierszobaje.blogspot.com, Identyfikator profilu

69475228. Na moim koncie jest informacja brak danych dla tego widoku i same 0.

Jaka może być tego przyczyna?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Google Analytics nie działa

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Z tego co widzę, kod na stronie wierszobaje.blogspot.com jest wklejony podwójnie.

Mimo to, dane raczej powinny spływać. Być może kod został zainstalowany niedawno, a zakres dat w prawym górnym rogu ustawiony jest na poprzedni dzień gdy statystyk nie było.

Proszę wybrać dzisiejszą datę, być może tylko o to chodzi.

osmy.jpg

//update// Po napisaniu tego posta zauważyłem, że kod zainstalowany na stronie to UA-38771574-1. Także proszę zalogować się do właściwych statystyk lub podmienić ID.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Z tego co widzę, kod na stronie wierszobaje.blogspot.com jest wklejony podwójnie.

Mimo to, dane raczej powinny spływać. Być może kod został zainstalowany niedawno, a zakres dat w prawym górnym rogu ustawiony jest na poprzedni dzień gdy statystyk nie było.

Proszę wybrać dzisiejszą datę, być może tylko o to chodzi.

osmy.jpg

//update// Po napisaniu tego posta zauważyłem, że kod zainstalowany na stronie to UA-38771574-1. Także proszę zalogować się do właściwych statystyk lub podmienić ID.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mam też problem, połączyłam google analytics z blogiem http://metoda-silvy.blogspot.com/  w zakladce statystyki widzę ruch z Polski, Niemiec i Stanów, ale jak wejdę w zakładkę google analytics pokazuje ruch tylko z mojego miasta czyli moje własne kliknięcia , poza tym przegladarka nie chce zapisać ustawień aby nie liczyla moich kliknięć ( tu chodzi o explorera)

wygenerowany kod z google  analytics... wstawilam na pierwszą stronę bloga  , dlaczego są takie rozbieżności ?

Nowicjusz ✭

czy naprawdę nie ma nikogo kto móglby mi pomóc ?

Najlepszy Współtwórca

@silviex

Kod masz wklejony na wszystkich podstronach.

Możliwe, że Twoje statystyki posiadaja dane za inny okres czasu.
Ustaw datę dzisiejszą i za kilkanaśnie minut sprawdź odwiedziny i lokalizacje dnia dzisiejszego (w Analytics) - powinienieś mieć moje odwiedziny z Krakowa.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

tak widzę Kraków w w Analytics, ale tam nie widzę żadnych odwiedzin z  zagranicy co widzę w "statystykach"

czemu tak się dzieje i co jest wiarygodne ? ( zestawienie z okresu ostatniego dnia)

statystyki.JPG