Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Analytics, brak danych, nie wyświetla nic.

Nowicjusz ✭
Witam, Google Analytics przestał mi działać, wczoraj do godziny 21 wszystko było ok a po 21 przestało działać i do dzisiaj nie działa.
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Google Analytics, brak danych, nie wyświetla nic.

Wschodząca Gwiazda
Na stronie wprawdzie jest jakiś kod, ale jest umieszczony w zewnętrznym skrypcie i myślę, że jest on związany raczej z jakimś zewnętrznym widgetem i nie przesyła danych do Twojej usługi w Google Analytics.
Ponieważ Twoja witryna oparta jest na WordPressie jest wielce prawdopodobne, że kod był umieszczony w pliku szablonu, ale podczas aktualizacji WordPressa plik został napisany, a kod usunięty.
W przypadku WordPressa zaleca się konfigurację kodu GA za pomocą wtyczki. Ja na swojej testowej witrynie WP używam wtyczki "Simple Universal Google Analytics".
Jest ona bardzo prosta w konfiguracji - wymaga jedynie wstawienia identyfikatora śledzenia. Identyfikator ten znajdziesz po zalogowaniu się na konto Google Analytics po przejściu do Administracja > Ustawienia usługi.
Tam będzie podany Identyfikator śledzenia w postaci UA-XXXXXXX-Y
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Nowicjusz ✭
WItam, mam dokładnie taki sam problem ;/

Wschodząca Gwiazda
ale co Wam nie działa? bo nie bardzo rozumiem, nie możecie sie zalogować? nie zbiera Wam danych? nie macie żadnych danych? w czym jest problem?

Nowicjusz ✭
Mogę się zalogować, po czym wybeirając profil mojej strony nic się nie pojawia, nawet panel boczny po lewej. Kompletnie nic się nie dzieje.

Nowicjusz ✭
Przycisk raportowania w ogóle nie działa.

Wschodząca Gwiazda
spróbuj użyc innej przegladarki

Nowicjusz ✭
hm.... no i działa na innej - dziękuję. Nie działa mi w firefoxie.

Nowicjusz ✭
A mi w ogóle nie wyświetla raportu, odbiorców i w czasie rzeczywistym.

Nowicjusz ✭
Pomoże mi ktoś ?

Magister ✭
Podeślij jakiegoś screenshota.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Mam pdoobny problem: do pewnego czasu wyświetlało mi wszystkie raporty, a potem nagle przestało. Od tygodnia G.A. zaraportował 2 wejścia na stronę, co jest bzdurą zważywszy na statystyki z FB (liczba kliknięć w witrynę i w post) i liczbę komentarzy. Dlaczego tak się zadziało? 

Wschodząca Gwiazda
Myślę, że ktoś musiał przypadkiem usunąć kod śledzący z Twojej strony.
Czy możesz podać adres swojej strony, żeby można było to potwierdzić jednoznacznie?
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

TomaszCiepłucha napisali:
Myślę, że ktoś musiał przypadkiem usunąć kod śledzący z Twojej strony.
Czy możesz podać adres swojej strony, żeby można było to potwierdzić jednoznacznie?

pieclyzeczekszczescia.pl

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Na stronie wprawdzie jest jakiś kod, ale jest umieszczony w zewnętrznym skrypcie i myślę, że jest on związany raczej z jakimś zewnętrznym widgetem i nie przesyła danych do Twojej usługi w Google Analytics.
Ponieważ Twoja witryna oparta jest na WordPressie jest wielce prawdopodobne, że kod był umieszczony w pliku szablonu, ale podczas aktualizacji WordPressa plik został napisany, a kod usunięty.
W przypadku WordPressa zaleca się konfigurację kodu GA za pomocą wtyczki. Ja na swojej testowej witrynie WP używam wtyczki "Simple Universal Google Analytics".
Jest ona bardzo prosta w konfiguracji - wymaga jedynie wstawienia identyfikatora śledzenia. Identyfikator ten znajdziesz po zalogowaniu się na konto Google Analytics po przejściu do Administracja > Ustawienia usługi.
Tam będzie podany Identyfikator śledzenia w postaci UA-XXXXXXX-Y
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭

Dziękuję, 

udało się :-)