AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 204 forumowiczów jest online
Obecnie 204 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Analytics, brak danych, nie ma ruchu na stronie.

Nowicjusz ✭

Witam,

Dodałem kod do strony ale nie mam żadnych wyników.

Jak dodam ruch lub wejdę na stronę wtedy widzę w live że jest jedna osoba. W zestawieniu nie widać nic

telskup.pl

Prosze o wskazówki

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

GA potrzebuje 24h zeby pokazac w raportach Twoje dane. Raporty odnosza sie do przeszlosci, a nie terazniejszosci. Wyjatkiem jest raport na zywo Emotikon: Szczęśliwy

Jutro zobaczysz dane

Najlepszy Współtwórca

Jeśli dzisiaj implementowałeś kod, to poczekaj 24 godzin i dane powinny spływać. 

Wygląda na to, że dobrze zaimplementowałeś kod.

Pytanie czy masz zaznaczony odpowiedni przedział czasowy, który badasz Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Skrypt został wrzucony w Piątek, i dalej nie pokazuje żadnego ruchu Emotikon: Smutny Dlatego też napisałem wydaje się że kod jest poprawny.

Dot.: Google Analytics, brak danych, nie ma ruchu na stronie.

Najlepszy Współtwórca

Czy zalogowany jesteś do odpowiedniego konta?

Czy masz dobrze ustawiony zakres dat? 

Wejdź na raport Odbiorcy > Przegląd i po prawej stronie ustaw odpowiedni zakres dat.

Screen Shot 08-09-17 at 08.51 AM.PNG

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

telssku.JPG

Dziwne to. Coś muszę chyba mieć źle ustawione lub nie działa ale z drugiej strony jak wysyłam testowy ruch widzę ten ruch w widoku live

Najlepszy Współtwórca

Sprawdź w Administracja > na poziomie Usługa Informacje o śledzeniu > kod śledzenia czy masz taki numer UA-103978119-1

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

analistics2.JPG

Jest ten sam, jeśli kod byłby zły to chyba nie pokazywał by ruchu live?

Czy nie ma gdzieś w ustawieniach wykluczeń czego nie ma zapisywać? Tutaj jest OnePage strona gdzie prawie wszystko znajduje się w index.html może o to chodzi?