Obecnie 309 forumowiczów jest online
Obecnie 309 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

GOOGLE Analytics nie odpowiada

Nowicjusz ✭

Witam od 3 dni nie odpowiada mi dodatek do strony kod źródłowy był bez zmian, usunąłem stare konto, na świeżym również nie pokazuje żadnych aktualnych wejść itp... co się dzieje?

http://www.emuza.com.pl/

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Hubert K
września 2015

Dot.: GOOGLE Analytics nie odpowiada

Profesjonalista ✭
to jak widzę joomla więc poszukałbym w panelu bo pewnie jest zainstalowany jakiś dodatek do analytics, który wkleja kod na stronę i wystarczy go wyłączyć skoro sam wstawiasz kod analytics przez edycję pliku

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
w tej chwili masz dwa kody na stronie... z oboma coś jest nie tak - sprawdzając na tag assistant
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Jak dwa kody? jest tylko jeden, w kodzie źródłowym. Możesz podać poprawnie wyglądający? może format przy wklej coś zmienia..

Najlepszy Współtwórca
UA-40266123 - universal

UA-57190673-1 - universal

jeden jest przed znacznikiem </head> a drugi przed </body>

Porównaj kody z tym co masz na koncie analytics...
Dominik Myślak

Profesjonalista ✭
ten pierwszy jest na pewno zły. brakuje na końcu -1, -2 czy jakie tam masz ID wygenerowane w analytics. umieść prawidłowy kod przed </head> i poczekaj bo ostatnio zauważyliśmy, że dane są widoczne w nowo tworzonych usługach dopiero po kilku/kilkunastu godzinach

Nowicjusz ✭
Nie pomaga, wszystko zgodnie z opisami i treścią lecz nie wyświetla żadnego ruchu.

Profesjonalista ✭
dalej masz ten zły kod na stronie: UA-40266123

poza tym tak jak napisałem wyżej - jeżeli to jest nowe konto to poczekaj przynajmniej kilka godzin zanim zaczną się pokazywać dane.

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

STARY USUNIĘTY. Wiec pozostało czekać?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Hubert K
września 2015

Profesjonalista ✭
to jak widzę joomla więc poszukałbym w panelu bo pewnie jest zainstalowany jakiś dodatek do analytics, który wkleja kod na stronę i wystarczy go wyłączyć skoro sam wstawiasz kod analytics przez edycję pliku

Najlepszy Współtwórca
Na przyslosc weryfikacje kodu mozesz sprawdzic korzystajac z dodatku do Chrome Google Tag Assistant.
Teraz wszystko gra pieknie! Kod jest jeden i ten sam na wszystkich podstronach.