AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 260 forumowiczów jest online
Obecnie 260 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

GA - zniknął ze śledzenia

Nowicjusz ✭

Witam, od dłuższego czasu posiadam GA dla jednej ze stron, do wczoraj wszystko było OK, jednak jak się zalogowałem zauważyłem że nie ma tam statystyk. Dodam że na pewno nie dostały one skasowane ponieważ dawno temu dodałem użytkownika do tych statystyk do przeglądania i on je widzi, jednak nie można dodać nowego użytkownika ze względu na ograniczenia, nie jest administratorem.

 

Proszę o info jak przywrócić widoczność GA dla mojej strony w głównym panelu.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: GA - zniknął ze śledzenia

Najlepszy Współtwórca
Hej,

Statystyk nie mozna skasowac, chyba ze usunie sie cale konto GA.

Z tego co piszesz to ta druga osoba nie ma wszystkich uprawnien. Mozesz sprawdzic czy Ty nadal masz mozliwosc dodawania uzytkownikow? Jesli tak to mozesz tamtej osobie zwiekszyc uprawnienia.

Sprobuj wylogowac sie i zalogowac na nowo. Moze to pomoze.

Dot.: GA - zniknął ze śledzenia

Student ✭ ✭ ✭

Może ta druga osoba utworzyła nowy widok, który po Twoim zalogowaniu pokazał Ci się z automatu.