Obecnie 174 forumowiczów jest online
Obecnie 174 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

GA - brak danych Odbiorcy

Nowicjusz ✭

Witam,

wczoraj zainstalowałem na mojej stronie GA i niestety występuje jakiś błąd. W Raportach Standardowych, nie widzę żadnych danych w Odbiorcach. Sprawdzałem czy działa np. Na żywo i nie ma z tym raportem żadnych problemów. Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak temu zaradzić?

Pozdrawiam,

PM

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: GA - brak danych Odbiorcy

Najlepszy Współtwórca
@przemek M, Google Analytics potrzebuje czasami nawet do 48h nim zacznie wyswietlac dane w raportach. Daj znac czy nadal masz problem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Teoretycznie mogło minąć zby mało czasu i dane mogą być jeszcze niedostępne. Jeżeli jednak w raportach live widzisz dane to pewnie problem tkwi w nieodpowiednim zakresie dat. Wybierz:

dd.png

Nowicjusz ✭
Już tego właśnie próbowałem. GA wgrałem wczoraj i zdziwił mnie fakt, że po godz. 24:00 nie było dostępnych danych. Zobaczymy po dzisiejszym dniu. Dziękuję za info!

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

W międzyczasie sprawdź sobie jeszcze tagassistantem poprawnosć implemtancji kodu GA.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca
@przemek M, Google Analytics potrzebuje czasami nawet do 48h nim zacznie wyswietlac dane w raportach. Daj znac czy nadal masz problem.