Obecnie 218 forumowiczów jest online
Obecnie 218 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Filtr nie "łapie" strony

Nowicjusz ✭ ✭

Mam na podstronach URL-e, które mają w swojej treści tytuł obrazka i dopisek obrazek.html, czyli struktura takiego URL-a to: example.com/zdjecie-kota,1234,obrazek.html

Dla nowego widoku utworzyłem filtr z identyfikatorem URI żądania ^/*obraz*, chcąc widzieć w statystykach wszystkie podstrony, które mają w sobie wyrażenie "obraz". Niestety, w podglądzie na żywo nie widać, żeby się coś działo. Czy filtr jest błędnie zapisany?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek J
września 2015

Dot.: Filtr nie "łapie" strony

Wschodząca Gwiazda
Cześć,

Twoje wyrażenie regularne jest nieprawidłowe bo powinno wyglądać tak:
^/.*obraz.* - ale tak naprawdę nie potrzeba czegoś takiego.

Jeśli chcesz stworzyć filtr, który będzie łapał wszystkie adresy zawierające słowo "obraz" wystarczy, że jako wzorzec wpiszesz słowo obraz i to wszystko.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek J
września 2015

Dot.: Filtr nie "łapie" strony

Wschodząca Gwiazda
Cześć,

Twoje wyrażenie regularne jest nieprawidłowe bo powinno wyglądać tak:
^/.*obraz.* - ale tak naprawdę nie potrzeba czegoś takiego.

Jeśli chcesz stworzyć filtr, który będzie łapał wszystkie adresy zawierające słowo "obraz" wystarczy, że jako wzorzec wpiszesz słowo obraz i to wszystko.
Tomasz Ciepłucha