Obecnie 74 forumowiczów jest online
Obecnie 74 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Duży problem, pilnie proszę o pomoc! Google Analytics

Nowicjusz ✭

Możliwie krótko staram się wyjaśnić mój problem. Jestem właścicielem firmy i sklepu internetowego od kilku lat, przez ten cały czas miałem podpięte statystyki google analytics, oprócz tego 1.5 roku temu podłączyłem jeszcze pod statystyki forum. Dziś loguje się na statystyki i nagle nie widzę w statystykach strony sklepu, zostało tylko forum. Sprawdzam, a okazuje się, że jakby witryna sklepu została usunięte ze statystyk. Kiedy na nią najeżdżam widzę komunikat "To konto jest w Koszu. Użytkownicy z uprawnieniami do edycji na tym koncie mogą je przywrócić". Jest to trochę kuriozalne, gdyż to ja jestem właścicielem strony, sklepu itd.

Kiedyś już miałem poruszany ten problem z firmą która przygotowywała kampanię reklamową w naszym sklepie, okazało się, że główne konto statystyk było założone z innego meila niż mój obecny (szczerze mówiąc sam już nie pamiętałem o co chodzi, czy ja zakładałem te statystyki na jakimś innym meilu, albo np. nasz pracownik, było to parę lat temu). W każdym razie support google przesłał meila o zmianę danych administratora, nikt nie odrzucił (czyli wskazywało to jakbym to ja zalozyl jakiegos meila do statystyk nowego) i rozpoczęliśmy procedurę zmiany administratora, koniec końców o tym zapomniałem i nie ukończyłem tej procedury bo już współpraca z firmą marketingową się skończyła a ja w panelu wszystko co potrzebowałem widziałem. Teraz sytuacja jest wręcz podbramkowa, bo mogę za moment stracić statystyki, a nawet nie wiem kto mi je próbował wyłączyć... Proszę pilnie o pomoc. Oczywiście mam dostęp do serwera sklepu, jestem jedynym właścicielem itd. Co mam robić? Jak mogę się skontaktować z Google?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Duży problem, pilnie proszę o pomoc! Google Analytics

Najlepszy Współtwórca
A czy widzisz ten kosz w zakładce Administracja? Wejdź do Administracja i kliknij w lewej kolumnie na Kosz. Powinieneś widzieć to usunięte konto. Zaznaczając je i klikając przycisk Przywróć powinieneś przywrócić to konto/usługę.

Jeśli nie masz uprawnień do edycji, to wejdź na support google https://support.google.com/adwords/?hl=pl#topic=3119071&contact=1 a następnie kliknij po prawej Skontaktuj się z nami a następnie email. Wybierz jedną z opcji jako Google Analytics a w następnym kroku Nie mam dostępu do konta Analytics.

Przejdź do formularza i opisz dokładnie problem.
Dominik Myślak

Dot.: Duży problem, pilnie proszę o pomoc! Google Analytics

Nowicjusz ✭
Nie mam dostępu do kosza niestety.

Napiszę do supportu, dzięki za pomoc.