Obecnie 175 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Doradztwo Analytics?

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Czy może ktoś zna osobę, specjalistę Analytics, który byłby zainteresowany inydywidulanym doradztwem, coś na zasadzie korepetycji w Poznaniu lub online? Chociaż wolałabym stacjonarnie. Wszystkie szkolenia mają w większości dużo teorii i podstaw. Chciałabym zgłebić tylko te zagadnienia z którymi mam problem.

Pozdrawiam

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Doradztwo Analytics?

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

jeśli potrzebujesz osobistej pomocy w zgłębieniu zagadnień Analyticsa, to może warto było by wyszukać partnera Google w okolicy Poznania, który jest wyspecjalizowany w Analyticsie. Może portal Google Partners będzie przydatny. 

Pozdrawiam,

KarolinaP

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Magister ✭
A w czym konkretnie chciałabyś się podszkolić?

Student ✭ ✭ ✭

Jest jednak kilka zagadnień, które chciałabym bardziej zgłębić: w obrębie poprawności wdrażania kodów, wyznaczania celów (wyrażenia regularne, wirtualne odsłony itd.), Analytics w obebie kilku subdomen, e-commerce oraz rozwinąć analizę i wyciąganie wniosków z konta. To w sumie tyle i aż tyle.Interesuje mnie tylko praktyczne doradztwo, najlepiej nauka na konkretnej stronie.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

jeśli potrzebujesz osobistej pomocy w zgłębieniu zagadnień Analyticsa, to może warto było by wyszukać partnera Google w okolicy Poznania, który jest wyspecjalizowany w Analyticsie. Może portal Google Partners będzie przydatny. 

Pozdrawiam,

KarolinaP