AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy można sprawdzić ilość odsłon "na żywo" ?

Nowicjusz ✭

Witam,

Chciałbym zapytać o to czy istnieje opcja która pozwoli sprawdzić statystyki strony "na żywo", przykładowo to ile odsłon miała ona od początku dnia do aktualnej godziny. W funkcji obserwacji "na żywo" widzę tylko ilość użytkowników i akcji na stronie za ostatnie 30 minut.

Pozdrawiam,

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz G
września 2015

Dot.: Czy można sprawdzić ilość odsłon "na żywo" ?

Najlepszy Współtwórca
Hej, nie ma takiej opcji - o ile dobrze zorzumialem pytanie Emotikon: Mrugający
Nie wszystkie dane ida na zywo i czasami potrzeba czasu, zeby Google przetrawilo wszystkie hity. Bezpieczniej jest analizowac z opoznieniem 48h.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Tomasz G
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Hej, nie ma takiej opcji - o ile dobrze zorzumialem pytanie Emotikon: Mrugający
Nie wszystkie dane ida na zywo i czasami potrzeba czasu, zeby Google przetrawilo wszystkie hity. Bezpieczniej jest analizowac z opoznieniem 48h.

Nowicjusz ✭
Myślę, że tak. Najprościej ujmując chodziło mi o to czy mogę zalogować się na analitycs przykładowo o 18 wieczorem i zobaczyć ile wejść było od początku dnia. Ale wychodzi na to, że te dane pojawią się dopiero po 24 po "zamknięciu" dnia ?
Dzięki za odpowiedź.

Najlepszy Współtwórca
100% wszystkich danych pojawia sie zazwyczaj z opoznieniem. Wiec analizowanie tego co wydarzylo sie "dzisiaj" do godziny 18 nie bedzie kompletne i tym samym prawdziwe.