Obecnie 298 forumowiczów jest online
Obecnie 298 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy można odzyskać dane po usunięciu konta?

Nowicjusz ✭

Czy jest możliwość odzyskiwania danych jeżeli zostały one usunięte?

Odpowiedź eksperta 4verified_user

Dot.: Czy można odzyskać dane po usunięciu konta?

Student ✭ ✭ ✭
Niestety usuniecie konta powoduje nieodwracalne usunięcie danych

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Jacek napisz dokładnie o jakie dane Ci chodzi? Logowania do konta AdWords, czy to co było na samym koncie AdWords?

Przeczytaj:

Likwidacja konta AdWords - piszą tu między innymi: "Nie usuwamy Twojego konta i możesz je reaktywować w dowolnej chwili – wszystkie dane nadal tam będą. Konto jest powiązane z Twoim adresem e-mail, dlatego nawet po likwidacji konta zachowasz dostęp do znajdujących się na nim danych."

Usuwanie lub przywracanie konta AdWords

Ponowne aktywowanie zlikwidowanego konta

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Jacek napisał to w dziale Google Analytics więc wnioskuje, że o analytics mu chodzi, a wtedy, tak jak napisał Darek, neistety nie ma opcji odzyskania danych.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na dział. Poprosiłem o usunięcie mojego wpisu.

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda
Dominiku ja sie wcale nie gniewamEmotikon: Mrugający
Dopóki Jacek nie potwierdzi to pewności nie ma czy o analytics chodziło.

Wschodząca Gwiazda
Jeśli nie minęło 30 dni od usunięcia konta Analytics ( a zakładam, że to tym koncie mowa) to pisz do supportu Google. Da się odzyskać konto Analytics z danymi - robiłam to ze 3 miesiące temu. Google przywraca konta na prośbę klienta, ale nie późnij niż do 30 dni.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Mam tez problem z przypadkiem usuniętym kontem Analytics. Stało sie to 3 dni temu, więc rozumiem, ze mogę pisać do supportu Google. Paulina, czy możesz mi przesłać link do nich? Będę wdzięczna. Dzięki.Elżbieta

Najlepszy Współtwórca
Elzbieta Z czyli usunieto/usunelas sobie konto GA?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Nie, została usunięta jedna z domen, które były na koncie.Straciłam statystyki z dwóch lat.

Najlepszy Współtwórca
Niekoniecznie zostala usunieta, bo Admin mogl Cie odpiac

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Paulina, to nie jest tak, ze kazde usuniete konto zostaje przywrocone... Dane sa trzymane na serwerze jeszcze przez 30 dni, ale to nie oznacza, ze przywroca za kazdym razem dostep. Najpierw trzeba sie wyspowiadac i solidnie uargumentowac "przypadkowe" usuniecie konta, prawda? Emotikon: Mrugający

Wschodząca Gwiazda
Tak, to prawda MaćkuEmotikon: Szczęśliwy jak się coś przewini to na pewno nie przywrócą. Ale w przypadku gdy konto przypadkiem zostało usunięte i odpowiednio się to uargumentuje, podając dane do logowania, na których konto istniało to jest szansa na przywrócenie do 30 dni.

Elzbieto - Maciek dobre pytanie Ci zadał. Może po prostu jeden z adminów Cię odpiął z konta?

Najlepszy Współtwórca
Podanie loginu do konta nie zrobi roboty. Najpierw trzeba bedzie uargumentowac dlaczego konto zostalo "przypadkowo" usuniete przez Ciebie...

Wschodząca Gwiazda
Maćku, toż to napisałamEmotikon: Język Możesz podać jakiś schemat procedury żeby został na forum dla tych, którym się to w przyszłości zdarzy. Żeby każdy wiedział, że dla fanu konta jednak nie warto usuwaćEmotikon: Szczęśliwy