Obecnie 382 forumowiczów jest online
Obecnie 382 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy mając wiele domen w 1 koncie Analytics mogę stworzyć "multikonto"?

Student ✭ ✭

Witajcie.

Mam takie pytanie. Mam jedno konto Google Analytics i na nim podgląd do kilku firmowych domen. Czy mogę je połączyć w jedno, tzn czy mogę zebrać dane jednocześnie z tych kilku domen i zsumować (chodzi o podgląd)? Żeby nie dodawać danych z każdej domeny oddzielnie.Chodzi mi głównie o np. śledzenie z jakiego słowa kluczowego mamy największy ruch dla tych wszystkich domen.

Będę wdzięczna za pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna B
września 2015

Dot.: Czy mając wiele domen w 1 koncie Analytics mogę stworzyć "m

Wschodząca Gwiazda
Możesz coś takiego zrobić, będzie do tego potrzebna modyfikacja kodu analytics
W tym artykule i następnych ( https://support.google.com/analytics/answer/1033876?hl=pl&ref_topic=2772342 ) masz informacje jak to działa i jak to zrobić.
Ważne kwestie:
1 Danych historycznych nie zliczy Ci tak jak bys chciała-to już musisz zrobić sama. Analytics zacznie Ci pokazywać zsumowane dane dopiero po modyfikacji kodu.
2 Jak się zdecydujesz na modyfikację kodu to proponuje Ci również zrobić oddzielne widoki dla poszczególnych domen(za pomocą filtrów), żeby mieć również w przyszłości dostęp do danych dla każdej z osobna.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna B
września 2015

Wschodząca Gwiazda
Możesz coś takiego zrobić, będzie do tego potrzebna modyfikacja kodu analytics
W tym artykule i następnych ( https://support.google.com/analytics/answer/1033876?hl=pl&ref_topic=2772342 ) masz informacje jak to działa i jak to zrobić.
Ważne kwestie:
1 Danych historycznych nie zliczy Ci tak jak bys chciała-to już musisz zrobić sama. Analytics zacznie Ci pokazywać zsumowane dane dopiero po modyfikacji kodu.
2 Jak się zdecydujesz na modyfikację kodu to proponuje Ci również zrobić oddzielne widoki dla poszczególnych domen(za pomocą filtrów), żeby mieć również w przyszłości dostęp do danych dla każdej z osobna.

Student ✭ ✭
dziękuje za szybką pomoc.