AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 202 forumowiczów jest online
Obecnie 202 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czas = zero; strony/odwiedziny = 7

Student ✭

Ciekawa(?) rzecz i pewnie oczywista dla wielu z Was, ale jakoś pierwszy raz rzuciło mi się w oczy w Analytics

Fraza not provided Emotikon: Mrugający

Czas = 0

Strony/odwiedziny = 7

Przy czym rozdzielilem sobie filtrem zaawansowanym frazy (not provided) tak, aby mi pokazywały uri lądowania

czyli mam

notprovided - /kontakt

notprovided - /oferta

notprovided - /innapodstronajakzewazna

...

Gdyby przy wszystkich czas był zero a ilośc podstron 1 - to by nie bylo pytania.

Ale tylko przy czesci (na oko 30%) jest j.w. przy pozostałcych jak jest strony/odwiedziny wiecej niz 1 to jest i jakis czas niezerowy

Czy to są "przeklikiwacze"? Emotikon: Szczęśliwy W sensie ludzie potrafiacy przekliknąć się w mniej niż 30 sekund przez dajmy na to 7-10 podstron?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Czas = zero; strony/odwiedziny = 7

[ Edytowane ]
Student ✭

Nikt nic? Emotikon: Szczęśliwy

Edit:

Dostalem maila, ze pojawil sie komentarz, wchodze a tu nic Emotikon: Szczęśliwy

Dot.: Czas = zero; strony/odwiedziny = 7

Najlepszy Współtwórca
A moze to byl robak/pajak? Emotikon: Szczęśliwy