Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak wyświetlania powracających użytkowników

Nowicjusz ✭

Cześć, mam dziwny problem z Google Analytics, a dokładniej to nie wyświetla mi ponownych wejść użytkowników na stronę. Wyświetla tylko nowe oraz moje, gdy wchodzę z zalogowanego konta GA. Patrząc na statystyki to możliwe jest, że problem zaczął się od 31 marca, ale trudno mi dokładnie określić, bo do dnia dzisiejszego mój blog nie był aktywny. Ustawiłem wcześniej filtr na swoje IP, żeby mi nie liczyło właśnych wejść i przestało, ale również przestało liczyć inne powracających. Po usunięciu filtr zaczęło liczyć moje a powracających nadal nie liczy. Moja strona http://lepszyzwiazek.pl.

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Brak wyświetlania powracających użytkowników

Najlepszy Współtwórca

Użytkowników powracających jest zazwyczaj znacznie mniej niz nowych.

Jeśli to dopiero start serwizu zaczekaj aż zbierzesz więcej danych. 

Kod analytics umieszczony za pomoca wtyczki nie znajduje się w zalecanym przez Google miejscu.

Minęło kilka dni od Twojego pytania, jak dziś przedstawia się sytuacja?

Dot.: Brak wyświetlania powracających użytkowników

Nowicjusz ✭

Jak proszę znajomych żeby weszli, aby sprawdzić czy pokazują ich powracajace wejścia to nic nie pokazuje. Sam, gdy wchodzę z innego konta użytkownika niż to na którym jestem zalogowany w wordpressie również nie pokazuje ponownych wejść. Co innego, gdy wchodzę z zalogowanego. Pokazanie powracającego jest od razu odnotowywane. Czasem zdarzy się ponowne wejście innych osób, ale to żadko. Być moze ma to związek z tym, że wyłączyli oni sobie ciasteczka? W co wątpie, bo kilka osób na pewno ich nie ruszała. Tak więc problem mam nadal.