Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak widocznej mapy aktywnych użytkowników

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Czy coś się zmieniło w zakresie widoku mapy aktywnych użytkowników na stronie w trybie rzeczywistym? Zawsze mapa była dostępna a teraz jest pusta. Jak usunęłam widget i chciałam dodać go ponownie to strona się wczytuje i wczytuje i ostatecznie zawiesza się cała strona.

O co tu chodzi? Proszę o pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Brak widocznej mapy aktywnych użytkowników

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Widget dziala poprawnie. Komunikat, ktory widzisz informuje tylko o tym, ze jak bedziesz segmentowac sobie ruch w panelu z uzytym widgetem, widget ten nie bedzie obejmowal danych i warunkow zastosowanych w segmencie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Nadal jest dostepna i dziala prawidlowo. Wyczysc cache przegladarki.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Niestety ale gdy chcę włączyć widget pojawia się napis: zakres dat i segmenty zaawansowane nie odnoszą się do widgetów w czasie rzeczywistym. Nic nie zmieniałam w ustawieniach analytics.

Najlepszy Współtwórca
Czy widget chcesz włączyć dla własnego pulpitu?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Tak tylko dla własnego pulpitu.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Widget dziala poprawnie. Komunikat, ktory widzisz informuje tylko o tym, ze jak bedziesz segmentowac sobie ruch w panelu z uzytym widgetem, widget ten nie bedzie obejmowal danych i warunkow zastosowanych w segmencie.