Obecnie 152 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak statystyk

Nowicjusz ✭

Witam,

Jakiś czas temu zmieniałam uniwersalny kod GA. Nie pytajcie dlaczego - dziś nie potrafię logicznie odpowiedzieć na to pytanie. Po prostu coś sobie ubzdurałam i tak wyszło. Teraz nowy kod nie działa. Został wpisany w panelu bloggera tak samo, jak poprzedni, ale na nic się to zdało. Wg GA unikalny użytkownik jest jeden i, jak mniemam jestem to ja. Poprzedni kod wskazywał kilkanaście tysięcy unikalnych użytkowników. Co jest nie tak? Śledzę to już od jakiegoś czasu i trochę się denerwuję, bo chciałabym znać szczegółowe dane satystyczne swojej witryny, a nie bardzo wiem jak to zrobić. 

Pozdrawiam,

Agata.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Brak statystyk

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Ustawienia -> Inne i na samym dole podalas swoj identyfikator GA UA-XXXXXX-XX (X=cyfra)?

Blogger-Google-Analytics

Jesli majstrowalas cos z szablonem lub masz niestandardowy, sprawdz czy masz w zrodle HTML szablonu (Szablon -> Edytuj HTML) taki kod:

<b:include name='google-analytics' data='blog'/>

W przypadku braku powyższego kodu wstaw go przed </head>

Powinno pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Hej,

Mozesz prosze podac adres URL bloga? UA pozostaje to samo. Czy proces uaktualnienia dokonczylas?

Nowicjusz ✭
Maciej, przepraszam, że nie zrobiłam tego od razu: http://www.agatabloguje.pl/. UA mi się zmienił, ale pomimo że mam go wpisane w odpowiednim okienku w ustawieniach bloggera, to w kodzie go nie widać. Nie mam pojęcia, co masz na myśli pytając o proces uaktualnienia. Wydaje mi się, że wszystko, co trzeba było zrobić, zrobiłam. Bądź, co bądź, ręki nie dam uciąć, a za pomoc będę bardzo wdzięczna. Emotikon: Szczęśliwy
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Ustawienia -> Inne i na samym dole podalas swoj identyfikator GA UA-XXXXXX-XX (X=cyfra)?

Blogger-Google-Analytics

Jesli majstrowalas cos z szablonem lub masz niestandardowy, sprawdz czy masz w zrodle HTML szablonu (Szablon -> Edytuj HTML) taki kod:

<b:include name='google-analytics' data='blog'/>

W przypadku braku powyższego kodu wstaw go przed </head>

Powinno pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Nie miałam tego kodu w szablonie. Przypuszczałam, że wszystko jest winą niestandardowego właśnie. Dziękuję. Mam nadzieję, że teraz będzie już dobrze. Dam znać za kilka dni. Emotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Powinno byc juz dobrze Emotikon: Szczęśliwy

I z tego co widze to kod dziala dobrze, ale jako wersja Klasyczna, a nie Universal. Daj prosze znac za kilka dni czy wszystko jest OK.

Nowicjusz ✭
Maćku, dziękuję jeszcze raz. Właśnie sprawdziłam raportowanie statystyk - zaczęło rosnąć. Emotikon: Szczęśliwy Uf!