AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak konwersji w AdWords, podczas gdy istnieją w Analytics

Nowicjusz ✭

Witam,

Ustawiłem rejestrację jako cel w analytics i udało mi się parę tych konwersji zyskać. Pokazuje mi je w analytics ale jeżeli chodzi o adwords to nie mogę zaimportować danych. Konta są połączone. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Brak konwersji w AdWords, podczas gdy istnieją w Analytics

Wschodząca Gwiazda
Pamiętaj, że dane konwersji Analytics, takich jak zakup, rejestracja są importowane do śledzenia konwersji na koncie Adwords nawet do 48 godzin po ich wystąpieniu. Może to prowadzić do rozbieżności podczas przeglądania ostatnich zakresów dat. Czy tyle czasu minęło od pierwszej konwersji?

Spójrz na ten link. Przyda Ci się bo rozbieżności w późniejszych danych też mogą się pojawić więc będziesz zorientowany z jakiego powodu. https://support.google.com/adwords/answer/2375435?hl=pl&promo=cmgmt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Czy przeszedłeś procedurę zaciągnięcia konwersji do AdWords z Analytics? Jeśli tak to pytanie skąd były te konwersje bo może z innych źródeł niż AdWords i dlatego ich nie widzisz w AdWords?
Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Pamiętaj, że dane konwersji Analytics, takich jak zakup, rejestracja są importowane do śledzenia konwersji na koncie Adwords nawet do 48 godzin po ich wystąpieniu. Może to prowadzić do rozbieżności podczas przeglądania ostatnich zakresów dat. Czy tyle czasu minęło od pierwszej konwersji?

Spójrz na ten link. Przyda Ci się bo rozbieżności w późniejszych danych też mogą się pojawić więc będziesz zorientowany z jakiego powodu. https://support.google.com/adwords/answer/2375435?hl=pl&promo=cmgmt