Obecnie 169 forumowiczów jest online
Obecnie 169 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak danych z wczoraj w google analytics

Nowicjusz ✭

Witam

Tak jak w temacie, właśnie chciałem przejrzeć raport z google analytics i zauważyłem że wczorajsza liczba odwiedzin wynosiła 0, mimo że dzisiaj rano ta sama pozycja wynosiła 78. Wygląda jakby dane zostały usunięte. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Brak danych z wczoraj w google analytics

Wschodząca Gwiazda

Poczekaj 24 h i napisz czy dalej nie widzisz. Czasem może zdarzyć się brak danych, ale pamiętaj, że to wszystko są maszyny (serwery) i czasami mają po prostu jakiś mały problem, który mija.

Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
A możesz coś więcej napisać? Czy to nowe czy stare konto Analytics? I o jaką pozycję chodzi? Czego?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda

Poczekaj 24 h i napisz czy dalej nie widzisz. Czasem może zdarzyć się brak danych, ale pamiętaj, że to wszystko są maszyny (serwery) i czasami mają po prostu jakiś mały problem, który mija.

Adaśko