Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak danych sesji w widoku kont - "Problem z bezpieczeństwem".

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Od kilku tygodni mam problem z Analyticsem. Zaraz po zalogowaniu wyświetla mi taki komunikat jak na zdjęciu:

Analytics.jpeg

"Problem z bezpieczeństwem. Prosimy spróbować ponownie wczytać stronę. Nie możemy zweryfikować Twoich danych logowania na konto. Zaloguj się ponownie po ich sprawdzeniu."

Mam to samo na koncie prywatnym jak i firmowym. Tag wgrany jest poprawnie - potwierdza to Tag Assisant. Wszystkie dane i raport live są widoczne, ale w głównym widoku nie mam żadnych współczynników sesji, a dziwnie się bez tego pracuje.

Mam weryfikację dwuetapową przez kod SMS, gdy loguje się na innej przeglądarce lub w nieznanym miejscu, ale na standardowych kompach wchodzę z automatu. Adblocki wyłączone.

Jak to rozwiązać?

Zgłaszałem problem do Google i dzwonił do mnie "spec", który powiedział abym wyczyścił cookies i inne dane. Tak zrobiłem - i nic. 

Radek Skowron

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Radek S
marzec

Nowicjusz ✭ ✭

Cześć,

Właśnie przed chwilą przywróciłem normalny widok sesji. Okazało się, że najciemniej jest pod latarnią. Miałem odklikaną gwiazdkę, a widok ustawiony na gwiazdki. Po prawidłowym ustawieniu i odświeżeniu wszystko mam na miejscu. Ale wstydEmotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć Radek Emotikon: Szczęśliwy

U mnie ten problem występował gdy wchodziłem na taki adres zapisany w zestawie stron otwieranych po uruchomieniu Chrome: https://analytics.google.com/analytics/web/?authuser=0&pli=1#report/defaultid/a95544554w138334098p14...

Problem przestał występować gdy zmieniłem ten adres na po prostu:

https://analytics.google.com/analytics/web/

________
Booguś

Dot.: Brak danych sesji w widoku kont - "Problem z bezpieczeń

Nowicjusz ✭ ✭

Hej,

Rzeczywiście, po wejściu przez ten adres komunikat nie pojawia się na dwóch przeglądarkach. Nie zmienia to jednak faktu, że stan w widoku głównym dalej jest taki:

Analytics.jpeg

Oczywiście można sądzić, że jutro wyniki powinny być widoczne, ale powinny być widoczne już teraz, bo po przejściu do konkretnej strony mam standardowe wykresy.

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

To się cieszę, że pomogło Emotikon: Szczęśliwy Czy dzisiaj pojawiły Ci się już dane na tym widoku...?

________
Booguś
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Radek S
marzec

Nowicjusz ✭ ✭

Cześć,

Właśnie przed chwilą przywróciłem normalny widok sesji. Okazało się, że najciemniej jest pod latarnią. Miałem odklikaną gwiazdkę, a widok ustawiony na gwiazdki. Po prawidłowym ustawieniu i odświeżeniu wszystko mam na miejscu. Ale wstydEmotikon: Szczęśliwy

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

E'tam wstyd - jak dla mnie bohatersko dałeś radę pomimo niesprzyjających okoliczności przyrody Emotikon: Mrugający

________
Booguś