Obecnie 230 forumowiczów jest online
Obecnie 230 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics podaje różne wartości za dany dzień.

Nowicjusz ✭

Cześć!

Od paru dni mam problem ze staystykami na stronie czestochowa998.pl

Przykładowo staystyki za Niedziela 16 marca.

Wchodzę w poniedziałek o 7:30 i widzę liczbę Wizyt za 16 marca na poziomie 5360.

Wchodzę w poniedziałek o 17:00 i liczba za 16 marca jest dokładnie podzielina przez 2, czyli 2680.

W czym tkwi problem? Już 3 dzień to samo. Zawsze się dzieli przez 2 :/

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Analytics podaje różne wartości za dany dzień.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
Obecnie jest duzo zmian w samym programie (ze wzgledu na Google Analytics Universal) co pewnie niesie ze soba konsekwencje sprzetowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Teoretycznie wszystko masz dobrze poinstalowane. Kod sledzacy moglbys tylko przeniesc do sekcji <head>. Dla pewnosci wejdz do raporu Na zywo i upewnij sie czy Twoja wizyta jest zliczana prawidlowo.

Ostatnio duzo rzeczy dzieje sie w GA, ale jest to wynikiem prac nad GAU. Dla pewnosci spytam czy migrowales usluge do Google Analytics Universal? JEsli tak to na stronie masz kod sledzacy przypisany do wersji klasycznej Google Analytics.

Nowicjusz ✭
Nie, nie migrowałem. Tą samą usługę mam od ponad roku. Nic od tej pory nie zmianiałem. Ale jak mówie, to się dzieje tak od paru dni. Praktycznie codziennie zaglądam na GA.

Nowicjusz ✭
Dzisiaj ta sama sytuacja ze statystykami za wczoraj.
O 6 rano mam 10 130 odwiedzin.
Sprawdzając ponownie o 7 rano mam już 5065 odwiedzin :/

Najlepszy Współtwórca
Google potrzebuje 24-48h nim dane przetworzy. Z ciekawosci jaka masz strefe czasowa ustawiona na widoku?

Nowicjusz ✭
GMT + 01:00 Warszawa. OK. Skoro potrzebuje tyle na przetworzenie to dlaczego wcześniej nie potrzebowalo? Emotikon: Szczęśliwy Od ponad 2 lat sprawdzam statsy rano i nie było takich problemów. I to idealne dzielenie przez 2 :/
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
Obecnie jest duzo zmian w samym programie (ze wzgledu na Google Analytics Universal) co pewnie niesie ze soba konsekwencje sprzetowe.