Obecnie 158 forumowiczów jest online
Obecnie 158 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics po zalogowaniu pokazuje dziwny błąd

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich,

mam dziwny problem z Google Analytics. Otóż korzystam z niego od paru lat i nigdy nie miałem problemu. Niestety od jakiegoś miesiąca po zalogowaniu wyskakuje mi popup z taką oto treścią:

Problem z bezpieczeństwem. Prosimy spróbować ponownie wczytać stronę.

Nie możemy zweryfikować Twoich danych logowania na konto. Zaloguj się ponownie po ich sprawdzeniu.
Identyfikator błędu: c42b2b80-e098-4e09-ac42-4cc3c867b12c

Po zamknięciu okienka wszystko działa. Ale próba przelogowania się, zmiany hasła nie likwiduje tego komunikatu. Połączyłem ostatnio Analytics z Adwords. Może ten problem dotyczyć tej operacji? Nie mogłem nigdzie wygooglować podobnego przypadku.

pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Cześć,

miałam podobnie. Masz GA w ulubionych? Jeśli tak, to usuń zakładkę i ustaw sobie ją raz jeszcze, zaloguj się, powinno pomóc.

pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Cześć,

zrobiłem tak jak mi napisałaś. Wygląda na to, że pomogło. Dzięki bardzo za pomoc.

pozdrawiam