Obecnie 305 forumowiczów jest online
Obecnie 305 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Analytics nie wyświetla Kampanii AdWords

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie, w ten weekend próbowałem połączyć konto AdWords z kontem Analytics co mi się udało. Zaimplementowałem kod śledzenia na stronie brownsugar.com.pl poprzez wtyczkę(strona jest na WordPressie) - co chyba też się udało bo widzę ruch w Analyticsie.

Nie wiem natomiast dlaczego kampanie z AdWordsa nie wyświetlają mi się w Analyticsie. ?

Wiem, że strona brownsugar.com.pl jest słabo zoptymalizowana, czy to w niej leży problem ? czy może coś po drodze źle zrobiłem... ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć Karol,

Tak, z tego co widzę to kod analyticsa jest na stronie. Czy na pewno połączyłeś konto AdWords z analyticsem? Czy wskazałeś odpowiedni widok do połączenia?

I po czym poznajesz, że nie widzisz kampanii AdWords w Analytics?

Dominik Myślak

Dot.: Analytics nie wyświetla Kampanii AdWords

Nowicjusz ✭

Czesc Dominik. Wielkie dzięki za szybka odpowiedź!

Chyba już wszystko działa..... nie wiem dlaczego ale wczoraj nic mi się nie pokazywało a dzisiaj wszystko hula Emotikon: Szczęśliwy

Mam dodatkowe pytanie już z innej beczki, dalczego wyswietla mi się więcej kampanii niż powinno być.. ?

zalaczam screeny.

2.jpg1.jpg

Dot.: Analytics nie wyświetla Kampanii AdWords

Nowicjusz ✭

Chyba sam sobie odpowiem... kampanie których nazwa zaczyna się od AWX_  - to są kampanie ktorę zostały usunięte ? prosba o powierdzenie. 

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Są to kampanie z AdWords Express.

Wejdź na http://adwords.google.com/express/ bądź https://www.google.pl/adwords/express/ i wstrzymaj tamte kampanie.

Zmień sobie też walutę w AdWords/Analytics, żebyś widział koszty w złotówkach. Chyba, że USD to celowy zabieg.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

ok ok, Wielkie dzięki za pomoc!