AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 284 forumowiczów jest online
Obecnie 284 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Adwords nie widzi tagu Analytics

Nowicjusz ✭

Cześć, mam połączone konta Adwords i Analytics. Kod śledzenia na stronie www jest przed sekcją </head>. Stworzyłem w Analytics listę odbiorców. W AdWords nawet po kliku godzinach mam info "Nie wykryliśmy funkcji remarketingu Google Analytics w Twojej witrynie". Co może być powodem?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: DTP G
lutego 2017

Najlepszy Współtwórca

Samym komunikatem się nie przejmuj on z czasem zniknie. 

Zerknij sobie na koncie AdWords w Zasoby wspólne >> Odbiorcy czy widać listy remarketingowe z Google Analytics.

Jeśli tak, to wszystko powinno być ok.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dot.: Adwords nie widzi tagu Analytics

Najlepszy Współtwórca

Cześć,

Sprawdź czy połączyłeś poprawnie konta AdWords i Analytics - czy dodałeś jakiś widok.

Sprawdź czy włączyłeś remarketing.

Na poziomie usługi Ustawienia i jak poniżej

Screen Shot 02-14-17 at 02.22 PM.PNG

oraz poziom usługi Informacje o śledzeniu >> gromadzenie danych

Screen Shot 02-14-17 at 02.23 PM.PNG

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Konta mam połączone poprawnie.  Widok wszystkie dane witryny. Remarketing mam ustawione poprawnie. Jakieś pomysły jeszcze. Może AdWords potrzebuje więcej czasu?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: DTP G
lutego 2017

Najlepszy Współtwórca

Samym komunikatem się nie przejmuj on z czasem zniknie. 

Zerknij sobie na koncie AdWords w Zasoby wspólne >> Odbiorcy czy widać listy remarketingowe z Google Analytics.

Jeśli tak, to wszystko powinno być ok.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Lista jest widoczna. Więc pozostawiam jeszcze temat otwarty i poczekam do jutra, póki co wielkie dzięki za wskazówki Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭

Wszystko działa, system potrzebował czasu. Tak czi inaczej dzięki za szybką reakcję Emotikon: Szczęśliwy