Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Wymieniaj się doświadczeniami związanymi z zarządzaniem agencją oraz strategiami rozwoju.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Płatności skonsolidowane

Student ✭ ✭

Może komuś się przyda.

Dostałem taką odpowiedź od supportu:

AdWords oferuje tzw. płatności skonsolidowane, czyli rozliczanie wielu kont w ramach jednej wspólnej faktury. Aby móc korzystać z tej opcji trzeba otrzymać od AdWords linię kredytową, która rozpatrzana jest tylko przy spełnieniu następujących warunków:

1. Firma musi być zarejestrowana od co najmniej roku.
2. Wydatki miesięczne muszą wynosić minimum 15 000 PLN w ciągu co najmniej trzech z ostatnich 12 miesięcy.

Czasami, w przypadku gdy wydatki wynoszą mniej niż 15 000 PLN, ale nie mniej niż 10 000 PLN, wnioski mogą również zostać rozpatrzone przez nasz zespół kredytowy, ale 10 000 PLN to absolutne minimum.

Teraz czekam na doprecyzowanie:

1. Firma zarejestrowana od roku (wpis do KRS) czy działające od roku MCK

2. Wydatki na MCK przekraczają 15 000 / miesiąc (faktury od różnych klientów) czy ogólne wydatki klientów przekraczają tę kwotę
3. Czy do wydatków wliczane są wydatki w ramach prowadzonego konta Google Grants czy wliczane są tylko konta biznesowe.

Jak dostanę odpowiedź, to zrobię edyta Emotikon: Szczęśliwy
Zdobyłem się na kreatywny podpis Emotikon: Szczęśliwy

Płatności skonsolidowane

Nowicjusz ✭

A to jakaś nowość jest? Emotikon: Mrugający Korzystam od dawna. 

Płatności skonsolidowane

[ Edytowane ]
Student ✭

Bleeee znów odpowiedziałem nie z tego konta Emotikon: Szczęśliwy

Dodatkowo nie jest to jakaś wiedza tajemna - https://support.google.com/adwords/answer/2375371?hl=pl

Płatności skonsolidowane

Student ✭ ✭

Nie jest to nowość. W tytule nie wstawiłem [Nowość].

Problem polega na tym, że nowe agencje tego nie wiedzą. Nie wiedzą nawet, że jest taka możliwość.

Zdobyłem się na kreatywny podpis Emotikon: Szczęśliwy