Obecnie 300 forumowiczów jest online
Obecnie 300 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

reklamy produktowe

[ Edytowane ]
WB
Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Chciałem zapytać o wyświetlanie reklam produktowych w google. Do pewnego czasu po wpisaniu różnych fraz dotyczących produktów pojawiała się oferta google merchant pod polem wyszukiwania. W tej chwili wpisując cokolwiek otrzymuje tylko reklamy tekstowe. Dodam jeszcze, że w przeglądarce google chrome wyświetlają mi się te produkty a w Firefoxie nie.

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: WB
czerwiec

Dot.: reklamy produktowe

Magister ✭ ✭

Spróbuj usunąć pliki cookie's w przeglądarce Firefox, po tej czynności reklamy powinny zacząć się wyświetlać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Magister ✭ ✭

Cześć,

widocznie zbyt często wyszukiwałeś różne frazy w wyszukiwarce Google, lecz nie klikałeś w reklamy. System Google po pewnym czasie wstrzymuje wyświetlanie reklam użytkownikom, którzy nie są zainteresowani ofertą.

Jeśli prowadzisz kampanię produktową nie testuj widoczności reklam w wyszukiwarce. Służy do tego specjalne narzędzie "Podgląd i diagnostyka reklam", które jest dostępne na Twoim koncie AdWords po kliknięciu przycisku "Narzędzia"

Screenshot_4.png

reklamy produktowe

WB
Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję. Dlaczego widzę reklamy w google chrome a nie widzę ich w firefoxie?

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: WB
czerwiec

Magister ✭ ✭

Spróbuj usunąć pliki cookie's w przeglądarce Firefox, po tej czynności reklamy powinny zacząć się wyświetlać.