Obecnie 142 forumowiczów jest online
Obecnie 142 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

problem z feedem codziennie feeduje tyle samo produktów

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam serdecznie

jak w temacie wystartowałem w czerwcu, od czerwca do sklepu dodałem 400 produktów, jednak 

codziennie mam powiadomienie na maila (Liczba przetworzonych produktów: 2565 ). Z datą postawienia kampanii zatrzymały się promowane produkty można to zobaczyć po ID produktu, do ID nr 3450 (mniej wiecej ) reklamuje, pózniej czyli w dzien postawienia reklamy dalsze ID produtków nie są pokazywane w google reklamy, jednak codziennie o 3 w nocy zasysa tylko te 2565 produktów)

chciałbym aby dodawał również nowości do Merchant, jednak tego nie robi, ktoś wie może jak to ogarnąć? Z góry dziękuje za sugestie.

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy

A może należy ręcznie ponownie wygenerować feed w sklepie, żeby objął te nowe produkty? Bo może być tak, że Merchant zasysa sobie feed z tą początkową ilością produktów. W niektórych systemach sklepowych tak właśnie jest, że ten feed generowany dla Merchant nie aktualizuje się automatycznie i trzeba go od nowa wygenerować.

________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭

Witam, spróbuj jeszcze raz wygenerować plik w oprogramowaniu sklepu i zaimportować go do Merchant Center, jeśli zaciągnie nowe produkty to znaczy, że tak jak napisał Booguś feed nie aktualizuje się automatycznie.

W takie sytuacji proponuje zgłosić problem do dostawcy oprogramowania. Miałem podobno przypadek w kilku sklepach i problem został rozwiązany.