Obecnie 128 forumowiczów jest online
Obecnie 128 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

błąd GMC

L
Nowicjusz ✭

Witam 21.01.2016r. dostałem ostrzeżenie od GMC że Dotarła do nas informacja, że Google Merchant Center konto ID 16946451 ( plytki-lazienki.pl , Polska) nie są zgodne z naszą specyfikacją paszowego Zakupy Google (dostępnej w https://support.google.com/merchants/answer/188494 ).

 

Zakupy Google wymaga, aby po kliknięciu listę produktów, użytkownik powinien zakończyć się na stronie docelowej, która działa poprawnie i wyświetla ofertę produktową, która jest zasadniczo identyczna z listą produktów przesłaną do Google w danych produktów, niezależnie od urządzenia użytkownika, przeglądarka, lokalizacja, ciasteczka, do wyboru reklamy skierowane, lub wszelkie inne świadczenia. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co mamy na myśli mówiąc w zasadzie identyczne, odwiedź https://support.google.com/merchants/answer/2700318 .

Twoje produkty powinny prowadzić do stron docelowych, wykazujących te same elementy, jak określono w danych produktów.

 

i miałem czas do dzisiaj po ostrzeżeniu kontaktowałem się telefonicznei z GMC i okazało się że wszystko jest poprawnie dzisiaj zablokowali mi konto i nie wiem o co im chodzi mam wrażenie żę obsługa telefoniczna zbywa pacjenta i nie sprawdza dokładnie problemy bagatelizując wkurzyć się można nie wiem co jest powodem błędu... czy ktoś Pomoże?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: błąd GMC

Wschodząca Gwiazda

Kontaktowałeś się z supportem po tym jak zablokowali Ci konto?(Twoje dziś było w sobotę, a wtedy raczej support nie działa) Tak więc skontaktuj się z supportem i poproś o wyjaśnienie. Jeżeli wszystko jest w porządku konto powinno zostać odblokowane. My tu niestety raczej nie pomożemy.