Obecnie 205 forumowiczów jest online
Obecnie 205 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyszukiwane słowa w AdWords Express

Nowicjusz ✭ ✭

Czy w AdWords Express w trakcie kampanii wyszukiwane słowa są aktualizowane?
Spośród słów, które zostały przypisane do mojej reklamy nie wiele ma coś wspólnego z produktem/usługą? Część z nich wyłączyłem żeby nie generować niepotrzebnych kliknięć.
Wiem, że nie ma opcji dodawania i zmiany słów, czy zatem mogę liczyć na to, że pojawią się nowe, bardziej dopasowane?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Teoretycznie system powinien zając się wszystkim, ale...  Nie lepiej mieć wszystko pod kontrolą i przejść na Google AdWords?

Dominik Myślak

Wschodząca Gwiazda

dWords Express ma to do siebie, że ma wielkie pole manewrów a więc duże wycieki budżetowe (np. nietrafne słowa kluczowe). Nie możesz stosować dopasowań słów kluczowych, które pozwalają kontrolować targetowanie ( https://goo.gl/bnZd5a ). Dlatego warto przejść na zwykły AdWords tak jak to wspominał Dominik. Powodzenia Adaśko

Nowicjusz ✭ ✭

Skorzystałem z AdWords Express, ponieważ spotkałem się z opiniami, że mimo ustalonego max budżetu w zwykłym AdWords pobierane są wyższe opłaty. Ja chciałbym się zamknąć w kwocie maxymalnego budżetu, którą sobie ustawię. Czy te opinie są prawidziwe? Jeśli nie to jak mogę przejść z Express na normalnego?

Wschodząca Gwiazda

Tak. Na zwyklym AdWords o zeszłego miesiąca budżet może zostać przekroczony nawet o 100 %. Ale mozesz ustawic mniejszy budżet niz planujes i wtedy nawet jak przekroczy to bedzie ok. Za to uzyskasz o wiele lepszą jakość kampani na zwykłym koncie. Aby przejść z expressu na zwykły należy skontaktować z supportem. Powodzenia