Obecnie 230 forumowiczów jest online
Obecnie 230 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wyświetlanie konkretnych produktów w Google Zakupy

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie. Mam problem z wyświetleniem konkretnych produktów w Google Zakupy. Aktualnie do Google Merchant wysyłany jest plik automatycznie generowany przez naszą platformę sprzedażową (RedCart). W AdWords podzieliliśmy grupę wyświetlanych produktów na konkretne marki, które chcemy reklamować (Grupy produktów -> Edycja Wszystkich produktów -> Wybór konkretnych marek, reszta wykluczona w stawkach). Chcąc dorzucić do reklamy konkretne produkty wybrałem edycję wszystkich produktów i je ręcznie dodałem (nie wyświetlały się na liście). Schemat dodawania: ID_produktu(spacja)-(spacja)nazwa produktu. Produkty się dodały, jednak z tego co widzę, nie są to odnośniki do konkretnych produktów, a grupy produktowe, które w sobie nie zawierają żadnego produktu. W jaki sposób mogę dodać do reklamy w Google Zakupy konkretne produkty?

Wyświetlanie konkretnych produktów w Google Zakupy

Nowicjusz ✭ ✭

Tak jak dzieliłeś produkty po marce i wykluczyłeś resztę, z tej "reszty" wydziel produkty o konkretnym ID.

Opcja "Podziel produkty według" i wybierz "Idendyfikator produktu"

Rysunek pod linkiem:

https://goo.gl/photos/EwhWzZLZ5xXXn6LQA