Obecnie 303 forumowiczów jest online
Obecnie 303 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wielokrotne weryfikowanie własności domeny

Nowicjusz ✭

Witam,

klient ma kilka sklepów na platformie istore.pl Każdy z nich ma prowadzoną kampanię w GMC. Własność domeny każdego z nich została zweryfikowana w GWT. Niestety jeden z nich trzeba weryfikować dość często ponownie (taki komunikat otrzymuję). przy pozostałych dwóch nie ma takiego komunikatu i wystarczyła jednorazowa weryfikacja.

Nie mogę zweryfikować przez Analytics bo istore.pl ma asynchornczny kod w swojej platformie.

Co jest przyczyną konieczności ciągłej weryfikacji? Jak mogę to zmienić, aby wystarczyła jednokrotna weryfikacja?

Maciek

Dot.: Wielokrotne weryfikowanie własności domeny

Magister ✭ ✭ ✭
Nie wiem, co w Twoim przypadku jest przyczyną konieczności powtarzania weryfikacji, ale sugeruję poczytać temat z pomocy
https://support.google.com/merchants/answer/176793?hl=pl

W nim masz opisane sytuacje, w których potrzebna jest ponowna weryfikacja. Na przykład: "Jeśli wpiszesz na karcie Ustawienia ogólne konta Merchant Center nowy URL witryny, utracisz prawa do wcześniej zweryfikowanego i zarezerwowanego URL-a"
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Dot.: Wielokrotne weryfikowanie własności domeny

Nowicjusz ✭
Tylko, że ja nic nie ruszam na karcie ustawień odkąd założyłem konto GMC i zweryfikował stronę po raz pierwszy ...