AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 245 forumowiczów jest online
Obecnie 245 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Tworzenie etykiet własnych

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Cześć,

potrzebuje stworzyć etykiety własne w kampanii produktowej do 2 celów:

• posortować wg marży
  • odseparować produkty, które mamy na stanie i na te które mamy na zamówienie. 

Używam wtyczki do Presty "Price Wars II"  - wtyczka sama tworzy plik i go podlinkowuje dzięki temu na bieżąco zmienia się cena oraz jak wprowadzamy nowe produkty to odrazu wskakują do kampanii(zbyt duża rotacja produktów, aby samodzielnie tworzyć plik i za kazdym razem im przesyłać). 

Nie mam pojęcia jak dodać atrybuty i ich wartości przy takim połączeniu... 

HELP...

Z góry dziękuję Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Tworzenie etykiet własnych

Najlepszy Współtwórca

Szymon nie znam tej wtyczki, więc nie wiem czy ma od razu możliwość nadawania produktom eykiet niestandardowych - nie do końca wyjaśnienie na stronie producenta o tym pisze.

Ale na pewnym forum znalazłem informację, że support tej wtyczki działa bardzo sprawnie, więc sugerowałbym zapytać ich o możliwość nadawania poszczególnym produktom etykiet niestandardowych.

Dominik Myślak