Obecnie 285 forumowiczów jest online
Obecnie 285 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Takie same nazwy produktów w kampanii PLA

Student ✭ ✭ ✭

Cześć

Tworzę ręczny feed z materacami do łóżek i trafiłem na produkty, które oprócz producenta, niczym się nie różnią a są to producenci mało znani i ich nazwy są mało znaczące. Jeżeli oba materace będą miały nazwę <Materac do łóżka dziecięcego 90x200> to będą się ze sobą bardzo gryzły? Opisy są nieco inne i na supporcie powiedzieli mi, że te opisy bedą czynnikiem rozróżniającym przy doborze do wyswietlenia jednak nie do końca jest to chyba prawda. 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
maj

Najlepszy Współtwórca

Jeśli wystarczy na to miejsca, to oba materace się pojawią. Natomiast możesz na bazie tych dwóch materacy poeksperymentować z nazwą / tytułem i w różny sposób go zapisać i sprawdzić co się sprawdza.

Dodatkowo to po prostu materac? A nie bananowy, kokosowe, z gryką itp.?

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Miyamoto M
maj

Najlepszy Współtwórca

Jeśli wystarczy na to miejsca, to oba materace się pojawią. Natomiast możesz na bazie tych dwóch materacy poeksperymentować z nazwą / tytułem i w różny sposób go zapisać i sprawdzić co się sprawdza.

Dodatkowo to po prostu materac? A nie bananowy, kokosowe, z gryką itp.?

Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭

Też nad tym myślałem ale materace różnią się w cenie i tutaj utrudni to trochę ocenę skuteczności. Oba materace to takie zwykłe twarde sprężynówki, kombinowałem właśnie z różnymi rzeczami ale nic takiego konkretnego ich nie różni Emotikon: Szczęśliwy

Najlepszy Współtwórca

Odpal kampanie i sprawdź jak to będzie działać Emotikon: Mrugający

Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭

Tak zrobie, chciałem się upewnić czy nie robię jakiejś oczywistej głupoty Emotikon: Język Dzięki za pomoc Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda

Cena je różni. Jeśli różnica jest znacząca to możesz w jednym z tytułów dodać "tani materac". A druga kwestia to warto tytuły produktów tworzyć na podstawie "narzędzia propozycji słów kluczowych" lub Google Trends. Po prostu sprawdzać popularność czy akurat "materac" czy "materace" nie będzie skuteczniejsze Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭ ✭

Skoro feed idzie z "palca" to co myślicie o tym aby materace wyróżnić opisami? Skoro różni je cena, to kierując się dalej koncepcją @Paula Wiktorska można by było w jednym użyć zwrotów związanych z tanimi materacami, a ten drugi materac wyróżnić jako droższy, bardziej wygodny itd.