AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 179 forumowiczów jest online
Obecnie 179 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Słowa kluczowe podczas kampanii produktowej

Nowicjusz ✭

Witam, pierwszy raz robie kampanie produktowa dla siebie i juz widze roznice miedzy zwykla kampania. Mianowicie chodzi mi o slowa kluczowe, w kampanii produktowej nie moge dodac slow kluczowych po ktorych beda wyszukiwane produkty tylko ewentualnie wykluczyc nieodpowiednie ?

czy ktos moze mi do konca wytlumaczyc na jakiej zasadzie to dziala ?

 czy da sie zrobic aby produkty byly wyswietlane po wpisaniu odpowiednich slowach kluczowych czy google robi to automatycznie ?

pozdrawiam

Marek 

 

 

Słowa kluczowe podczas kampanii produktowej

[ Edytowane ]
Magister ✭

Witaj.

 

Frazy wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarce są dopasowywane do danych zawartych przy produktach (opis produktu itp) w Merchant Center. Niestety nie można ustawić na sztywno słów kluczowych po których nasza reklama mogła by się wyświetlać. Jeśli chodzi o wykluczenia, kampania produktowa umożliwia dodanie takich słów. Więcej o tym poczytasz w tym miejscu - https://support.google.com/adwords/answer/6275313?hl=pl&ref_topic=6275305

Słowa kluczowe podczas kampanii produktowej

Nowicjusz ✭

ok, o to mi chodzilo, dzieki wielkie Emotikon: Szczęśliwy

 

pozdrawiam