Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozwiązanie atrybutów i cen w Google Merchant

Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

wdrażam właśnie sklep na WooCommerce i potrzebuje porady:

Standardowo produkt będzie miał 10 atrybutów (około) każdy z nich będzie miał wpływ na cenę - produkt różni się nieznacznie wielkością w zależności od wariantu więc chce to zrobić jako atrybut mający wpływ na cenę, aby nie tworzyć 10 róznych produktów, gdzie jeden jest dłuższy od poprzedniego o 10 cm.

Jak wygląda kwestia feeda na merchant? Wystarczy że produkt będzie miał ustawioną bazową cenę dla np pierwszego wariantu? Zmiana atrybutu nie zmienia linka produktu - zastanawiam się jak to ogarnąć, póki nic nie jest jeszcze wdrożone. Sporo pytań się przewija w tej kwestii, ale nigdzie nie znalazłem jakiegoś dobrego rozwiązania , może macie jakieś pomysły lub ogarnęliście podobny problem?

Dzięki

Rozwiązanie atrybutów i cen w Google Merchant

Student ✭ ✭ ✭

Cześć

Robiłem kiedyś feeda o meblach, które różniły się kolorem - nie znalazłem lepszego rozwiązania niż dodatnie każdego osobno, mimo, że cena była taka sama.

Tobie tym bardziej to zalecam, skoro cena będzie się zmieniać. Co do koloru, wklejasz po prostu link do odpowiedniego zdjęcia.