Obecnie 180 forumowiczów jest online
Obecnie 180 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problemy z Remarketingiem Dynamicznym

Student ✭ ✭

Cześć!

Stworzyłem kampanie dynamiczną. Podłączyłem odpowiednie listy z dodatkowymi parametrami. Dałem nawet 3zł CPC i dalej nie widzę żeby się coś działo... Macie jakiś pomysł dlaczego tak jest?

Dot.: Problemy z Remarketingiem Dynamicznym

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Aby ruszyła kampania remarketingu dynamicznego muszą być stworzone i zaakceptowane reklamy, przesłany i zaakceptowany plik danych (w przypadku remarketingu dla produktów - produkty w MCK), zebrana odpowiednia grupa odbiorców (zapisanych cookies). Czy te warunki są w Twoim przypadku spełnione? 

Przepraszam za pytanie o podstawy, ale z doświadczenia wiem, że czasem się zapomina o podstawach właśnie.

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Dot.: Problemy z Remarketingiem Dynamicznym

Student ✭ ✭
Nie gniewam się Emotikon: Szczęśliwy
- Oczywiście w Merchant Center są zaakceptowane produkty (z powodzeniem działa mi reklama PLA),
- Reklamy też są zaakceptowane,
- Co to jest plik danych?
- Co do ciasteczek to nazbierało się ich dużo w różnych grupach. Są podpięte dodatkowe parametry ale w sumie nie wiem jak sprawdzić czy dobrze się listy pozbierały. W google tag assistant widać że się pokazują ale może coś jeszcze jest nie tak?