Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odrzucenie prawidłowych zdjęć

Nowicjusz ✭

Od ponad roku prowadzę kampanię produktową dla sklepu z podręcznikami akademickimi. Zdjęcia są w formacie 130x130 i nie było wcześniej z nimi żadnych problemów. Od kilku dni (jest szczyt sezonu!) 80% produktów w sklepie ma status "niezaakceptowany lub nieprawidłowy", a w diagnostyce znalazłam powód - zbyt małe zdjęcia. Pracownik Google potwierdził, że zdjęcia są ok i przesłał je ręcznie do ponownego rozpatrzenia, co jednak ma trwać aż 72 godziny. Czy mogę coś zrobić, żeby przyśpieszyć ponowne wyświetlanie reklam? Z czego może wynikać taka pomyłka? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Monika K
września 2016

Dot.: Odrzucenie prawidłowych zdjęć

Najlepszy Współtwórca
Moniko pomyśl o dodawaniu zdjęć w większym rozmiarze. 130 x 130 to nieco małe zdjęcia a jakość zdjęć również ma spore znaczenie w zakupach Google.

Dodajecie link do miniatur? Na pewno macie również zdjęcia produktów w powiększeniu.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
Monika nie przyśpieszyć ponownego sprawdzania pliku. Radzę cierpliwie poczekać.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Monika K
września 2016

Najlepszy Współtwórca
Moniko pomyśl o dodawaniu zdjęć w większym rozmiarze. 130 x 130 to nieco małe zdjęcia a jakość zdjęć również ma spore znaczenie w zakupach Google.

Dodajecie link do miniatur? Na pewno macie również zdjęcia produktów w powiększeniu.
Dominik Myślak