Obecnie 258 forumowiczów jest online
Obecnie 258 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Obecne kampanie adwords

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Mam pytanie, dotychczas wszystkie kampanie włącznie z merchants zarządzane byłe przez moje konto Adwords. Ostatnio dostałem informację na maile, aby połączyć konto adwords z google merchants, inaczej reklamy te nie będą wyświetlane. Połączyłem konta oraz multikonta, gdyż na jednym koncie mam kilka oddzielnych kampanii dla różnych stron, jednak od dnia 20 Czerwca reklamy nie są wyświetlane? Czy zrobiłem coś nie tak ? Czy może trzeba coś jeszcze wykonać?  W panelu google merchants nie widzę, żadnych produktów, ani statystyk, jedynie dotychczasowe reklamy widoczne są na stronie w panelu Adwords.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Obecne kampanie adwords

Najlepszy Współtwórca
Kwestia jak dokonałeś połączenia. Najlepiej chyba będzie jak zadzwonisz do supportu i poprosisz o sprawdzenie połączenia.

Kiedyś po wprowadzeniu zmian przez Google odnośnie kont i kampanii zakupowych stanęły mi kampanie i dopiero uruchomienie nowych pomogło, ale najpierw dowiedz się w supporcie czy czegoś nie pominąłeś przy łączeniu.
Dominik Myślak