Obecnie 143 forumowiczów jest online
Obecnie 143 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Merchant Center nie ma produktów kwalifikujących się do Zakupów

Nowicjusz ✭

Mam dodanych kilk tysięcy produktów w google Marchant, podłączone konto adWords.

Przy próbie stworzenia kampanii pojawia mi się komunikat:

Na Twoich połączonych kontach Merchant Center nie ma produktów kwalifikujących się do Zakupów Google.

Co to oznacza i co mogę zrobić, aby widzieć produkty ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Dot.: Merchant Center nie ma produktów kwalifikujących się do Zakupów

Wschodząca Gwiazda
Widocznie plik nie został jeszcze weryfikowany w GMC. Kiedy plik został wgrany? Akceptacja trwa od 24 h do nawet 5 dni. Jaki status mają produkty w GMC?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Wschodząca Gwiazda
Widocznie plik nie został jeszcze weryfikowany w GMC. Kiedy plik został wgrany? Akceptacja trwa od 24 h do nawet 5 dni. Jaki status mają produkty w GMC?

Nowicjusz ✭ ✭

Ja mam taki sam problem.

Tylko ze w Google merachant wszystkie produkty wreszcie zostały zaakceptowane . Posiadają też status  "Udostępniony do wyszukiwania" Natomiast w Adwords ciągle tych produktów brak " Na Twoich połączonych kontach Merchant Center nie ma produktów kwalifikujących się do Zakupów Google."

Nowicjusz ✭ ✭

Odświeżam temat. Mam dokładnie ten sam problem. AdWords nie widzi produktów udostępnionych / aktywnych w Merchant Center. "Na Twoich połączonych kontach Merchant Center nie ma produktów kwalifikujących się do Zakupów Google."

Wiadomo już jakie jest rozwiązanie?

Nowicjusz ✭ ✭
Produkty pojawiły się po kilku dniach również w mojej kampanii "automatycznie". Cierpliwość przede wszystkim Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Pierwsza weryfikacja bazy danych trwa dość długo i niestety trzeba cierpliwości. Na szczęście następne aktualizację przebiegają już bezproblemowo Emotikon: Szczęśliwy
Eactive - wiemy jak
www.eactive.pl