AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 113 forumowiczów jest online
Obecnie 113 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kampania produktowa - ten sam URL

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, chciałbym wykorzystać reklamę produktową dla pewnej strony. Problem jest niestety taki że dla każdego produktu adres URL jest ten sam. Czy istnieje jakiś sposób na odróżnienie/wyróżnienie linków w celu stworzenia feedu produktowego, a przy tym nie zmieniając struktury budowy strony? Dla lepszego zrozumienia wrzucam screena: 

url.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz O
2 tygodni(e) temu

Wszechwiedzący ✭

Hej Mateusz,

Problem w tym, że tak czy inaczej nie spełniasz warunków Reklam zakupowych.

Produkt musi być "wyraźnie wyróżniony":

"Każdy produkt w danych produktów powinien być wyróżniony na własnej stronie docelowej, do której prowadzi link. Jeśli na Twojej stronie docelowej znajduje się wiele produktów, np. ich odmiany lub podobne towary, produkt umieszczony w Twoich danych produktów musi być wyraźnie wyróżniony. Niedozwolone są na przykład strony kategorii i strony wyszukiwania."

Miałem z tym problemy i odrzcuone produkty.

Trzeba zrobić osobne strony docelowe.

Całość do przeczytania tutaj:

https://support.google.com/merchants/answer/4752265?hl=pl

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz O
2 tygodni(e) temu

Wszechwiedzący ✭

Hej Mateusz,

Problem w tym, że tak czy inaczej nie spełniasz warunków Reklam zakupowych.

Produkt musi być "wyraźnie wyróżniony":

"Każdy produkt w danych produktów powinien być wyróżniony na własnej stronie docelowej, do której prowadzi link. Jeśli na Twojej stronie docelowej znajduje się wiele produktów, np. ich odmiany lub podobne towary, produkt umieszczony w Twoich danych produktów musi być wyraźnie wyróżniony. Niedozwolone są na przykład strony kategorii i strony wyszukiwania."

Miałem z tym problemy i odrzcuone produkty.

Trzeba zrobić osobne strony docelowe.

Całość do przeczytania tutaj:

https://support.google.com/merchants/answer/4752265?hl=pl

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”