Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak wykluczyc na stale dany produkty w kampanii zakupowej

Profesjonalista ✭ ✭

Hej,

Mam taki problem, ze za kazdym razem gdy feed zostaje zaktualizowany (czyli codziennie) produkty, ktory wykluczylem dzien wczesniej znowu sa widoczne i wysiwetlaja sie dla nich reklamy.

Czy da sie jakos wykluczyc produkty na stale?

Dzieki!

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
sierpień

Magister ✭

Witaj.

Możesz podzielić produkty w AdWords po ID produktów i edytując stawkę dla produktu zaznaczyć opcję wyklucz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
sierpień

Magister ✭

Witaj.

Możesz podzielić produkty w AdWords po ID produktów i edytując stawkę dla produktu zaznaczyć opcję wyklucz.

Profesjonalista ✭ ✭

Hej,

Wlasnie to robie.

Nastepnego dnia (gdy feed zostaje ponownie pobrany) produkty znowu sa widoczne....

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Nie powinno się tak dziać jak opisujesz. Utwórz sobie odrębne grupy reklam w kampanii produktowej na koncie AdWords i wybierz do danych grup reklam tylko konkretne produkty. Potem na poziomie wszystkie pozostałe we wszystkie i wszystkie pozostałe w obrębie wybranego przez ciebie atrybutu ustaw na wyklucz - powinny działać tylko wybrane przez Ciebie produkty.

Profesjonalista ✭ ✭

Dzieki za odpowiedzi.

Zdaje sie, ze znalazlem winowajce!

To soft, ktorego uzywam do zarzadzania stawkami mi codzinnie odswierza wykluczone produkty.

Usunalem niechciane produkty z Feedu i sprawa sie rozwiazala.