Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ecomm_prodid

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam: ECOMM_PRODID musi być włączony na każdej stronie w sklepie? Nawet jeżeli nie jest ona stroną produktową (ewent. dot. koszyka, zamówienia)?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Torebki D
września 2015

Dot.: Ecomm_prodid

Student ✭ ✭
Ja to robię przez Google TAG Manager i ustawiam regułę która powoduję że kod remarketingowy zaciąga się z dodatkowymi parametrami tylko na stronach produktowych (po bożemu) ale jeśli odpali Ci się na każdej to raczej problemu z tym nie będzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Student ✭
Jeśli chodzi o Dynamiczny Remarketing to wszędzie gdzie jest produkt musi być ECOMM_PRODID aby system mógł go powiązać z produktami z Google Merchant center

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
tak to wiem, ale czy np. na stronie głównej, czy stronie danej kategorii też jest wymagany, tzn musi zaciągać dane z bazy sklepu (id product) czy można ECOMM_PRODID zneutralizować/wyłączyć? w sumie nie będzie zaciągał id gdyż nie tam produktów. Dziękuję za odpowiedź Artur.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Torebki D
września 2015

Student ✭ ✭
Ja to robię przez Google TAG Manager i ustawiam regułę która powoduję że kod remarketingowy zaciąga się z dodatkowymi parametrami tylko na stronach produktowych (po bożemu) ale jeśli odpali Ci się na każdej to raczej problemu z tym nie będzie.