Obecnie 153 forumowiczów jest online
Obecnie 153 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dwa pliki produktowe dla jednej witryny.

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam pytanie odnośnie stworzenia dwóch plików produktowych dla jednej witryny, a mianowicie strona występuje w dwóch różnych wersjach językowych. Obecnie zakupy Google wyświetlają się na terenie Polski, chciałbym aby też wyświetlać reklamy na terenie UE, problem w tym, że towar jakim handlujemy wymaga aby w pliku produktowym dodawać takie słowa jak np: Koszulka, spodnie, kask itp. Analogicznie chcielibyśmy stworzyć plik produktowy w którym byłby opis oraz tytuł w wersji angielskiej(takie samo id produktu) tak aby ludzie w UE łatwiej trafiali na nasz produkt wpisując np T-shirt, helmet itp. Z podlinkowaniem do wersji angielskiej strony. I tutaj powstaje moje pytanie czy utworzenie takiej struktury reklam jest możliwe? Na koncie Merchant Center możemy dodać nowe konto dla tej samej witryny tylko w innej wersji językowej i dla tego konta przesłać osobny plik produktowy? A później utworzyć osobną reklamę dla nowego identyfikatora Merchant? Teraz czy Google w takich przypadku nie zablokuje takiego konta?

Pozdrawiam.