Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dwa konta AdWords i jedno konto merchant

Nowicjusz ✭

Ja mam odwrotne pytanie. Czy można podpiąć dwa konta AdWords stworzone na jednym e-mailu po przez MCK do jednego konta Merchant Center? Konta dotyczą dwóch różnych sklepów internetowych. W merchant jest opcja dodania kolejnego pliku XML tylko wtedy nie zgadza się adres URL bo każdy z nich jest z innego sklepie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sklep L
września 2015

Dot.: Dwa konta AdWords i jedno konto merchant

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Jak dla mnie podpięcie produktów z jednego Merchant Center do dwóch kont AdWords nie ma sensu, bo efektem takiego podpięcia byłoby reklamowanie produktów jednego sklepu z dwóch kont AdWords, co jest niezgodne z zasadami.

Zrób to na dwóch kontach Merchant Center (ewentualnie na jednym koncie specjalnym z możliwością podpięcia subkont - funkcjonalność podobna do MCK) i każde z tych kont podepnij pod właściwe konto AdWords.

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Sklep L
września 2015

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Jak dla mnie podpięcie produktów z jednego Merchant Center do dwóch kont AdWords nie ma sensu, bo efektem takiego podpięcia byłoby reklamowanie produktów jednego sklepu z dwóch kont AdWords, co jest niezgodne z zasadami.

Zrób to na dwóch kontach Merchant Center (ewentualnie na jednym koncie specjalnym z możliwością podpięcia subkont - funkcjonalność podobna do MCK) i każde z tych kont podepnij pod właściwe konto AdWords.

Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
ok, dzięki