Obecnie 247 forumowiczów jest online
Obecnie 247 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Brak Polski na liście krajów docelowych

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

Jako nowy użytkownik Google Merchant chciałem dodać podstawowe pliki danych i już mam problem przy pierwszym kroku. Mianowicie, na rozwijanej liście krajów docelowych brak jest... Polski. Konto oczywiście zarejestrowane w Polsce, adres polski, język polski, konto dodatkowo połączone z AdWords a tam również wszystko zarejestrowane na naszą ojczyznę. 

Mam tylko zawężony wybór krajów do wyboru, co widać na załączonym screenie.

1.jpg

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Daniel T
październik

Wszechwiedzący ✭

Cześć Daniel Emotikon: Szczęśliwy

To pole wyboru jest przewijalne. Należy wjechać myszką na dowolny kraj i bez klikania kółkiem myszki przewinąć w dół - a Polska powinna objawić Ci się w całej okazałości Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Daniel T
październik

Wszechwiedzący ✭

Cześć Daniel Emotikon: Szczęśliwy

To pole wyboru jest przewijalne. Należy wjechać myszką na dowolny kraj i bez klikania kółkiem myszki przewinąć w dół - a Polska powinna objawić Ci się w całej okazałości Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Nowicjusz ✭

Cześć Booguś, dzięki za pomoc. Faktycznie, walnąłem niezłą gafę na początek. A to tylko dlatego, że kółko w myszce mi nie działa, a nie ma na liście suwaka z prawej strony i dlatego pomyślałem, że to cała lista.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Wszechwiedzący ✭

Na zdrowie! Normalka - prawie wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe Emotikon: Mrugający

________
Booguś