Obecnie 256 forumowiczów jest online
Obecnie 256 forumowiczów jest online
Zadaj pytania i uzyskaj odpowiedzi odnośnie Zakupów Google i Merchant Center. Dowiedz się jak zoptymalizować swoje kampanie produktowe.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Adwords nie zlicza danych z merchant?

Nowicjusz ✭ ✭

Mam założone konto merchant, wszystko połączone z kontem Adwords i zweryfikowane. Dodany xml do Merchant i zweryfikowany. Utworzona kampania pod google shopping, ustalony budżet i stawka. Reklamy się wyśietlają. I teraz: Merchant pokazuje od dwóch dni kilki "5 dziennie" w adwords brak jakichkolwiek statystyk - same zera.

O czym zapomniałem?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Adwords nie zlicza danych z merchant?

Nowicjusz ✭ ✭
Call center tez nie wie - do zamknięcia Emotikon: Szczęśliwy

Wschodząca Gwiazda
Heja. Rozumiem, że to jest nowe konto. W takich przypadkach z Google Merchant zalecam poczekanie parę dni na dane, które mogą spływać z opóźnieniem nim kampania się rozwinie. Ps. A w AdWords w zakładce "Google Merchant Center" widać ilość produktów ? Adaśko

Student ✭ ✭ ✭
Musisz czekać, GMC ma ostatnio troche bugów do poprawienia. A w call center to loteria, raz trafisz na kogoś kompetentnego, a raz nie.

Magister ✭
Z tego co pamiętam to poruszaliśmy ten temat z Piotrem w grupie na Facebooku i tam wyszła jakaś kwestia niedopatrzenia z jego strony Emotikon: Mrugający Więc temat "do zamknięcia".