AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 109 forumowiczów jest online
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

skrypty Adwords - kurs

Nowicjusz ✭
Cześć, pytałem już o to na różnych forach, ale bez żadnego odzewu, więc chciałbym jeszcze zapytać tutaj, czy ktoś zna lub ew. prowadzi jakiś kurs, szkolenie java script na potrzeby skryptów Adwords? Chciałbym się podszkolić w tym zakresie, a wiedza z samych filmików i artykułów czuję może nie wystarczyć. Dzięki za każdą informację, Pozdrawiam, Kuba
Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: skrypty Adwords - kurs

Wschodząca Gwiazda
Cześć,
moim zdaniem nie nauczysz się skryptów AdWords z poradników i kursów i szkoleń. Najważniejsze to zacząć pisać skrypty. Od naprawdę bardzo prostych - wykonujących podstawowe rzeczy - np. pobieranie danych, bez dokonywania żadnych zmian.
Zacznij od wypróbowania gotowych, prostych przykładów. Dokładnie poznaj ich działanie i następnie wprowadzaj do nich proste zmiany.
Uważam, że praktyka + dokumentacja w zupełności wystarczą, jeśli masz zacięcie i faktycznie chcesz się tego nauczyć.
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Kuba, sprobuj sie prosze odezwac do Rusella Savage'a (https://plus.google.com/+russellsavage/posts). W zeszlym roku w Brnie mowil, ze bedzie podchodzil do stworzenia kursu (nie stacjonarnego) z AdWords Scripts. Bylem na jego kursie stacjonarnym i pokazal wiele praktycznych aspektow pisania skryptow, ktore teraz ciagle stosuje wiec z czystym sumieniem moge go polecic.

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda
Jakub tu masz kopalnie wiedzy http://www.freeadwordsscripts.com/ . I tak jak pisał Tomasz - pisz i testuj. Adaśko

Nowicjusz ✭
Maciej, a Ty nie podejmujesz się tematu szkoleń w tym zakresie? Ewentualnie mógłbyś polecić kogoś poza Rusellem? (oczywiście do niego też się zwrócę, ale mam wątpliwości czy guru nr 1 w świecie js & adwords będzie miał czas na samo odpisanie na moją wiadomośćEmotikon: Szczęśliwy )