AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

problem z podniesieniem CPC

Nowicjusz ✭

Probuje podniesc maksymalne CPC dla slow klucowych. Automatycznie ustawilo mi sie na 0,01 PLN chce podniesc do wyzszej stawki i caly czas niewazne czy to robie w kampanii czy w grupie reklam pojawia mi sie informacja ze: nie mozna zastosowac zmiany dla zadnego z wybranych slow kluczwych.

Wie ktos co robie zle?

Wszechwiedzący ✭

Cześć Sant Emotikon: Szczęśliwy

Czy masz wybraną strategię ustalania stawek "CPC ustawiany samodzielnie"...?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

wlesnie nie wiem gdzie dokladnie tego szukac, dopiero zaczynam

Wszechwiedzący ✭

W drugiej kolumnie od lewej masz "Ustawienia" i tam wybierasz strategię ustalania stawek. Masz to?

________
Booguś

Nowicjusz ✭

jak klikne na ustawieniato pojawia mi sie ekran gzie mam u gory 2 sekcje USTAWIENIA KAMPANII i USTAWIENIA KONTA. W ustawieniach kampanii wyswietlaja mi sie  mi sie 2 moje kampanie. W pierwszej linijce stara ktora dziala poprawnie, w drugiej linijce nowa , nic wiecej nie widze gdzie mozna by to zmienic.Moge je zanaczyc wtedy na gorz pojawia mi sie EDIT ale tam tez nic nie widze , jest tylko wlacz, wstrzymaj, usun a pod spodem zmien budzety, zmien date zakoncznia i jeszcze pare innych, nic co by mowolo o strategii ustawiania stawek...

Wszechwiedzący ✭

Wejdź w jedną z tych dwóch kampanii i dopiero wtedy wejdź w Ustawienia. A następnie tam wybierz strategię ustalania stawek - powinno być "CPC ustawiany samodzielnie". Masz?

________
Booguś