AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 273 forumowiczów jest online
Obecnie 273 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

odrzucenia reklam: wymaga certyfikatu apteki internetowej

Nowicjusz ✭

Witam, mam problem z odrzuceniami reklam: wymaga certyfikatu apteki internetowej.... reklamy dotyczą zabiegów kosmetycznych.

nie jesteśmy apteką - nie sprzedajemy żadnych środków medycznych.

Polska widnieje na liście państw w których można reklamować medycynę estetyczną.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: odrzucenia reklam: wymaga certyfikatu apteki internetowej

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

w reklamie zapewne użyłeś słowa, które jest zabronione

zerknij na ten wątek - zapewne znajdziesz tam wiele odpowiedzi na swoje pytania

https://www.pl.adwords-community.com/t5/Zarz%C4%85dzanie-reklamami-i-Edytor/Botox-i-kwas-hialuronowy...

Dominik Myślak

Wszechwiedzący ✭
Cześć SławekEmotikon: Szczęśliwy
A naciskałeś "Szczegóły"/"zgłoś prośbę o zrobienie wyjątku"? Ja gdy kiedyś reklamowałem aptekę też mi odrzucało, a gdy zaznaczałem prośbę to przechodziło.
________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭
ja miałem taką sytuację jak dodałem słowo kluczowe lek. Może użyłeś właśnie tego keywordsa Emotikon: Mrugający
Highlighted

Wschodząca Gwiazda
Sławek na pewno w reklamie lub na stronie jest mowa o botoxie. A botox jest lekiem na receptę. Jedną z opcji, jest zmiana tekstów w reklamie i na stronie, bo botox ma nie jedno imię ( taka mała podpowiedź ;-) ). Adaśko