AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 79 forumowiczów jest online
Obecnie 79 forumowiczów jest online
Dla pytań związanych z funkcjami remarketingu, strategii stawek, Edytor AdWords i skryptów Google Ads.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

nowy adwords edytor - słownik

Student ✭

Próbował ktoś dograć słownik polski do nowego edytora? Jeżeli tak to prosze o info jak to zrobić bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia. 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: nowy adwords edytor - słownik

Wschodząca Gwiazda
Cześć,
ja próbowałem, ale niestety nie działa.
Ponadto znalazłem informację w sieci, że sprawdzanie pisowni nawet po angielsku nie działa:
http://www.reddit.com/r/PPC/comments/2uhlo7/adwords_editor_v11_doesnt_have_spell_check/
Tomasz Ciepłucha

Najlepszy Współtwórca
Trzeba poczekac. Pojawi sie taka opcja. Zespol pracuje nad dodaniem jeszcze innych funkcjonalnosci. Produkt sie rozwija.

Student ✭
trzeba przyznać że jest trochę bugów w tym edytorze chociaż całościowo to krok albo nawet dwa kroki do przodu. A macie jakieś info kiedy można się spodziewać kolejnej poprawionej wersji?

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

No niestety przydałaby się pilnie jakaś nowsza wersja, która wprowadziłaby parę ważnych poprawek.
Dzisiaj zauważyłem kolejny problem dot. końcowych adresów URL, których edytor również nie obsługuje.
Reklama wygląda jakby nie miała w ogóle docelowego adresu URL, ale po jego wprowadzeniu pokazuje się błąd: "Docelowy URL jest nieprawidłowy. Ta reklama tekstowa ma już końcowy URL, który jest niewidoczny w edytorze AdWords. Wyczyść docelowy URL."

Tomasz Ciepłucha

Student ✭
ja sie tylko zastanawiam czemu nie można dodawać np rozszerzenia połączeń, objaśnień czy ustawiać cappingu dla GDN (a może da się tylko nie umiem Emotikon: Szczęśliwy ) kurde każdy kto używa edytora zostawia w google (na kontach klientów) tysiące a raczej setki tysięcy złotych dlatego czemu ten edytor nigdy nie nadąża za zmianami w adwords?